Берізка

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Інші
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Курсова робота
Предмет:
Інші

Частина тексту файла

Курсова робота Маркетингове дослідження телевізорів „Берізка” ПЛАН Визначення предмета дослідження і збір вихідних даних 3 2. Дослідження товару 5 3. Визначення місткості ринку 12 4. Сегментація ринку 15 5. Позиціювання товару на ринку 24 6. Розробка маркетингової стратегії 26 7. Дослідження кон’юнктури ринку 28 8. Вибір стратегії ціноутворення 30 9. Формування каналів збуту і системи руху товарів 32 10. Розробка рекламної програми 34 11. Бюджет реалізації маркетингової програми 36 Список літератури 37 1. Визначення предмета дослідження і збір вихідних даних Предметом дослідження обрані телевізори «Берізка», вироблені на виробничому об'єднанні «Комунар» /м.Харків/. Для цього є кілька причин. По-перше, “Комунар” — одне з найстарших підприємств України, що випускають складну побутову техніку. У 1954 році тут стали збирати радіоприймачі “Зірка”. У 1965-м — почали випускати чорно-білі телевізори “Берізка”. Робили їхній тоді, бувало, по 300 тис. штук у рік. У 80-і роки ведучі заводи Радянського Союзу налагодили виробництво кольорових лампових телевізорів, але “Комунар” по цьому шляху не пішов. Радянський уряд, як не дивно, розуміло, що лампові агрегати — усе-таки вчорашній день. Тому в 1977-м вирішено було створити кольоровий телевізор на напівпровідниковій основі. Задачу поклали відразу на кілька союзних заводів. Серед них виявився і “Комунар”. Саме він першим і почав серійний випуск таких телевізорів і збирав їх аж до 1991 року. Попит на ці вироби перевершив усі чекання. У 80-90-х роках телевізори, що випускаються на заводі «Комунар» вважалися одними з кращих на території колишнього Радянського Союзу. “Комунар” спокійно випускав телевізори сотнями тисяч. А потім почалася перебудова, і всесоюзний ринок відкрився для імпортної техніки. “Комунар” ще продовжував по інерції випускати кольорові телевізори, але вони ставали усе менш конкурентноздатними на українському ринку. Різке падіння відбулося в 1995 році. Отут-те на “Комунарі” схопилися за голову і зрозуміли, що потрібно терміново розробляти нову модель. Однак і вона на ринку не дуже пішла: основу телевізора як і раніше складали вітчизняні комплектуючі. Зате цілком удалася витівка з виробництвом переносних чорно-білих апаратів з діагоналлю 23 див, що завдяки низкою ціні виявилися цілком ходовим товаром. Тому до 1996 року завод підійшов у складному, але не критичному стані. Два роки завод ще тримався на плаву, але до 1998 року стало остаточно ясно, що на елементній базі радянського зразка далеко не виїдеш. Було прийнято нарешті радикальне рішення — максимально начинити телевізор імпортними комплектуючими. Таким чином, до сьогоднішнього дня 100% елементної бази для харківських телевізорів за...
Антиботан аватар за замовчуванням

24.06.2013 16:06

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини